Пн-Пт з 9:00 до 18:00
ua
ru
en

Офсетний друк

Офсетний друк

Головна перевага офсетного друку - це висока якість друку. Друк даним методом забезпечує високу якість на будь-яких видах паперу і картону, чітке відтворення дрібних деталей, відмінну передачу півтонів і відтінків.

В процесі офсетного способу друку фарба шляхом тиску передається з гнучкою друкованої форми на гнучке гумове полотно, а потім вже на будь-який матеріал, який призначається для друку.

Ще однією важливою перевагою офсетного друку можна назвати можливість використання будь-яких типів паперу: газетної, офсетної, дизайнерських видів, картону. Конструкція обладнання для офсетного друку достатньо складна, тому і вартість такої машини висока.

Ми пропонуємо Вам здійснити друк поліграфії в Києві за доступними цінами. Будь-які види поліграфії високої якості в мінімальні терміни.

Підготовка перед офсетним друком досить тривала і трудомістка, проте сам процес друку не займає багато часу. Відзначимо, що друк невеликого тиражу офсетного методом не вигідна. Однак, якщо обсяг збільшити до певної кількості відбитків, то вартість одного примірника буде значно менше. Вартість офсетного друку залежить від тиражу, чим більше, тим дешевше.

Прайс-лист

Приклади робіт